Léto 2013

2013 Tábor Ve znamení draka

Prožili jsme krásné dva týdny v nádnerné přírodě blízko pastvinské přehrady. Počasí bylo jako z katalogu cestovní kanceláře, lepší už snad ani být nemohlo.
Za těch 14 dní jsme toho stihli neuvěřitelně mnoho. Zvládli jsme vodácký výcvik, naučili se stopovat, orientovat se v přírodě nebo ošetřit drobná zranění. Zažili jsme si některé ze skautských rituálů – jak se chovat při nástupu, jak se chovat ke kroji a jak o něj pečovat. Zahráli jsme si spoustu her v přírodě i u stolu.
Ale hlavně jsme se navzájem poznali v situacích, které bychom jinde nezažili. Někteří v sobě našli nové skryté schopnosti nebo jen nechali rozvinout ty, o kterých již věděli.
Vzniklo několik nových skautských přezdívek, a tak na tábor přijela Denča a odjela Sušenka, z Ondry se stal Kečup, z Honzíka Stopař, z Matyho Mudrc. Přibyl k nám Malý Bimbo (Radek), Slečna (Kačka) nebo Rohlíček (Darinka).
Na tábor jsme dovezli bandu dětí a po dvou týdnech na nádraží vystoupil oddíl pravých skautů.
Za všechny kapitány bych teď chtěla říct všem účastníkům tábora „Ve znamení draka“:
Odvedli jste kus práce, zapracovali jste především sami na sobě. Byli jste úžasní a díky vám budeme na tábor všichni dlouho vzpomínat a těšit se na vás na schůzkách i na dalším táboře.
Takže táboru „Ve znamení draka“ A-HOJ!
Napsala Helča

You may also like...