zima 2010

Zimní tábor
Chata Junior – Kunčice

Nastal dlouho očekávaný čas jarních prázdnin a my jsme s oddílem poprvé vyrazili na zimní tábor na pět dní na hory. Přesněji do Kunčic v Rychlebských horách.
1.března jsme se srazili na nádraží ve Ptenském dvorku v počtu 19 členů. To, co se vešlo, jsme zabalili do auta a my vyjeli vlakem. Cesta nebyla nic moc, museli jsme 4x přestupovat, ale nakonec jsme dorazili na místo do Kunčic na chatu Junior.
Všichni jsme se ubytovali a rovnou ještě před večeří rychle vyrazili na sníh.
V úterý a ve čtvrtek jsme dopoledne věnovali přípravě na závody vlčat a světlušek a odpoledne pak řádili na svahu.

Ve středu jsme byli na celodenním výletu na chatu Paprsek.

Uteklo to jako voda a než jsme se nadáli, byl tu pátek. Sbalili jsme si všechny věci a po dřívějším obědě jsme si udělali poslední společnou fotku a vyšli do Starého Města na vlak.

Koupili jsme si lístek a uložili některé věci u paní přednostkyně. Protože jsme měli ještě chvíli čas zaskočili si na náměstí do cukrárny. Pak už ale honem na vlak a hurá domů.