Zima 2018

chata Mercedes - Nové Město na Moravě

12.-16.3. 2018 zimní tábor

chata Mercedes

Již podeváté a podruhé na chatě Mercedes u Nového Města na Moravě na Vysočině.

Bylo tam opět hezky, a protože na této chatě byly všechny děti poprvé, mohl se opakovat zdárně i program. Ten se mimo jiné věnoval první pomoci a topografii, na kterou volně navázal geocaching. Pár „kešek“ jsme ulovili ve městě a jednu za chatou. Velkou obrazovou multinu jsme, stejně jako minule, prošli na celodenním výletě ve čtvrtek a po cestě okořenili ještě jednou na Černé skále a jednou u rybníka. Multinu jsme dokončili zdárně po strastiplné cestě a souboji s vyluštěnými souřadnicemi až v podvečer. O to s větší radostí z úlovku.

V pátek jsme se vrátili  mínus jeden člen v pořádku domů. Rybičku bohužel v úterý odpoledne přepadla krutá horečka a my jí, k našemu velkému smutku, museli večer s maminkou poslat domů. Byla to její první skautská akce :-( Rybičko neboj, ještě si s námi užiješ!!!